2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Marki
Dodane 29 kwietnia 2024

Magazynier - Paczkowy (Marki k. Warszawy)

Wynagrodzenie

5 500 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Marki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Sanico Electronics Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy jednym z największych w Polsce importerów oświetlenia i artykułów wyposażenia domu, m.in. lamp dekoracyjnych, lamp solarnych i ogrodowych oraz przemysłowych, które oferujemy pod marką Goldlux. Działamy na polskim rynku od 2002 roku.

Naszą wizją jest to, by nasze produkty były łatwo dostępne, a dzięki nim jakość codziennego życia w domu stawała się lepsza.

Naszą biznesową ideą jest oferowanie jak najszerszego asortymentu funkcjonalnych i dobrze zaprojektowanych artykułów wyposażenia domu, ogrodu i biura w cenach tak niskich, by jak najwięcej ludzi mogło sobie na nie pozwolić.

Magazynier – Paczkowy

Miejsce pracy:  Marki k. Warszawy

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie paczek do wysyłki do odbiorców

  • Oklejanie i etykietowanie produktów

  • Prace magazynowe

  • Udział w rozładunku kontenerów

  • Utrzymanie czystości w magazynie

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 1 rok

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Rzetelność i skrupulatność

Dodatkowo:

  • Uprawnienie operatora wózka widłowego lub inne podobne (mile widziane)

  • Umiejętności techniczne i elektryczne (mile widziane)

 Oferujemy:

  • Pracę jednozmianową

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

  • Pakiet socjalny po okresie próbnym, m.in. prywatny pakiet opieki medycznej z możliwością rozszerzenia na rodzinę, dofinansowanie do grupowego ubezpieczenia na życie oraz karty Multisport

  • Dobre i bezpieczne środowisko pracy w nowoczesnym magazynie

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie CV przez portal OLX.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

 Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SANICO ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Markach, ul. Okólna 45 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest SANICO ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Markach, ul. Okólna 45. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Marki,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Marki
ID: 913631753