2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Kalisz
Dodane 25 kwietnia 2024

Magazynier/pakowacz

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Drukarnia cyfrowa w Kaliszu poszukuje pracownika na stanowisko: Magazynier/pakowacz

Obowiązki:

- przygotowywanie i pakowanie towaru do wysyłki,

- bieżąca kontrola jakości produktu,

- raportowanie wykonanej pracy przełożonemu,

- dbałość o ład i porządek na stanowisku pracy,

- utrzymanie porządku i czystości magazynu i otoczenia,

- rozmieszczenie dostaw zgodnie z organizacją magazynu.

Wymagania:

- umiejętność pracy w zespole, uczciwość, rzetelność, terminowość, dokładność, inicjatywa,

- umiejętność organizacji pracy własnej oraz umiejętność rozwiązywania problemów.

Gwarantujemy :

- pełne przeszkolenie dla osób nie mających praktyki,

- pracę w nowoczesnej klimatyzowanej hali produkcyjnej,

- stałe i stabilne zatrudnienie ,

- wynagrodzenie stałe i motywujący system premiowy.

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 647588965