2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Natalin
Dodane 24 kwietnia 2024

Magazynier / Pakowacz

Wynagrodzenie

4 242 - 6 242 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Natalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska

Firma Webtruck Sp. z o.o. zajmująca się handlem częściami do samochodów ciężarowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Kierowcy / Magazyniera

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z realną możliwością rozwoju zawodowego i awansu,

- umowę zlecenie w początkowym okresie zatrudnienia (1-3 miesięcy), później umowę o pracę,

- wynagrodzenie uzależnione od kompetencji

Oczekujemy:

- solidnego pracownika, skrupulatnie wykonującego swoje obowiązki,

- nienagannej kultury osobistej,

- uczciwości i zaangażowania,

-umiejętności obsługi komputera,

- prawa jazdy kat. B

Osoba zatrudniona na stanowisku Kierowcy / Magazyniera będzie odpowiedzialna za:

- przyjmowanie towaru,

- dostarczanie towaru do klienta,

- obsługę zamówień internetowych,

- pakowanie i wysyłkę towaru,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych.

"Wyrażam

zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla

potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Firma

Web Truck Sp. z o.o. Sp.k, zgodnie z ustawą z dnia

29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych ( t.j. Dz. U. z 2016r., poz.

922)"

Lokalizacja

Natalin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Natalin
ID: 874452544