2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Komorniki
Dodane 01 maja 2024

Magazynier-Pakowacz

Wynagrodzenie

4 700 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Komorniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

O nas:

John Dog to świat przyjaciół psów i kotów. Oferujemy najlepsze karmy, przysmaki i akcesoria dla naszych czworonożnych przyjaciół. Sprzedaż prowadzimy przez sklep internetowy www.johndog.pl , a także przez sklepy zoologiczne w całej Polsce.

Obowiązki:

  • Kompletacja i pakowanie zamówień ze sklepu internetowego oraz zamówień klientów z kanału biznesowego.

  • Przyjmowanie i rozkładanie dostaw.

  • Etykietowanie produktów.

  • Praca na skanerach.

Godziny pracy

  • Praca zmianowa 6:00-14:00; 12:00-20:00 i co druga sobota 6:00-14:00.

Dodatkowe informacje

  • Uprawnienia na wózki widłowe dodatkowo premiowane.

  • Pracownikom zapewniamy ubezpieczenie oraz prywatną opiekę medyczną.

Lokalizacja

Komorniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Komorniki
ID: 910729190