2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podkarpackie
  5. Prace magazynowe - Głogów Małopolski
Zespół OK JOB Sp. z o.o.
Dodane 01 maja 2024

Magazynier/Pakowacz

Wynagrodzenie

4 242 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Głogów Małopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: Magazynier/Pakowacz Miejscowość wykonywania pracy: Głogów Małopolski

Zakres obowiązków:

  • Pakowanie małych butli z gazem

  • Foliowanie

  • Przygotowywanie do wysyłki

  • Wsparcie w utrzymaniu porządku i organizacji magazynu

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków, aby zapewnić wysoką jakość pakowania i przygotowania towarów do wysyłki.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra komunikacja interpersonalna.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie 4242zł brutto

  • Premia miesięczna

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji załączając CV.

Lokalizacja

Głogów Małopolski,

Podkarpackie

Podkarpackie, Głogów Małopolski
ID: 912417350