2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podkarpackie
  5. Prace magazynowe - Zaczernie
Dodane 30 kwietnia 2024

magazynier-pakowacz

Wynagrodzenie

41 - 43 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Zaczernie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

KARPATIA - lider w dystrybucji świeżego mięsa i wędlin dla sektora HoReCa zatrudni:

magazyniera-pakowacza

Miejsce pracy: Zaczernie koło Rzeszowa

Opis stanowiska:- Praca na chłodni- Pakowanie mięsa i wędlin zgodnie z zamówieniami- Kontrola jakości produktów- Przygotowywanie do wysyłki- Utrzymanie porządku na magazynie- Dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy- Rejestracja zamówień od klientów

Godziny pracy: poniedziałek -piątek 18,00-2,00

Oczekiwania:- Uczciwość, punktualność, dokładność i odpowiedzialność- Umiejętność pracy w zespole- Zaangażowanie i motywacja do pracy- Dobra organizacja pracy,- Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia

Oferujemy:- wynagrodzenie 43-41 brutto/ 30-28 zł netto/ h - Praca w młodym, dynamicznym zespole- Szkolenie wprowadzające

Rekrutacja odbywa się wyłącznie pocztą elektroniczną. Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV z dopiskiem "magazynier-pakowacz"

Prosimy o dopisek klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Lokalizacja

Zaczernie,

Podkarpackie

Podkarpackie, Zaczernie
ID: 907734930