2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Pruszków
Dodane 01 maja 2024

Magazynier - pakowacz paczek - możliwość awansu na handlowca

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Pruszków ul. Narutowicza 27 (miejsce pracy) Pracę od 8 do 16, od poniedziałku do piątku

Dołącz do naszego zespołu!

Szukamy osoby odpowiedzialnej i zorganizowanej na stanowisko Magazynier / Pakowacz Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie produktów do pakowania, pakowanie paczek oraz przyjmowanie dostaw.

Obowiązki:

  • Pakowanie paczek

  • Przygotowywanie towaru do pakowania

  • Odbiór, rozładunek i transport dostaw

  • Wyjazdy po towar do 30 km od miejsca pracy dwa razy w tygodniu (max)

  • Współpraca z działem sprzedaży

  • Zarządzanie powierzchnią magazynową

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii B

  • mile widziane doświadczenie w kierowaniu pojazdami dostawczymi (lekkimi)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę od 8 do 16, od poniedziałku do piątku

  • Wolne weekendy, święta i długie weekendy

  • Możliwość rozwoju i nauki

  • Nowoczesny sprzęt i narzędzia pracy

  • Przyjazną atmosferę

    Oferujemy możliwość zmiany stanowiska pracy w zależności od Twoich predyspozycji i zainteresowań. Jeśli wykażesz się talentem handlowym lub będziesz skutecznie radził sobie z zarządzaniem treścią na stronach internetowych i blogach, masz szansę na rozwój i awans w naszym zespole.

Dodatkowe atuty:

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Znajomość obsługi komputera

  • Znajomość programów AI i zamiłowanie informatyczne

Dołącz do nas! Czekamy na Ciebie!

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 915586214