2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Legnica
Dodane 17 maja 2024

Magazynier - pakowacz - pełny etat - bezpośrednio

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

MyVita sp z o.o. jest wiodąca marką z segmentu zdrowej żywności i suplementów diety. Zatrudnimy osobę do pracy na stanowisku magazyniera. Miejsce pracy: Legnica

Od kandydatów oczekujemy: - odpowiedzialności, dokładności i umiejętności pracy w zespole.

Opis stanowiska: - pakowanie przesyłek, prace magazynowe

Firma oferuje: - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace - praca w młodym zespole - praca tylko na pierwszą zmianę - zatrudnienie bezpośrednio przez zakład pracy (nie przez Agencję).

Uprzejmie prosimy o składanie CV poprzez portal, ze względu na procedurę rekrutacji, tylko zgłoszenia zawierające CV będą brane pod uwagę.

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 822998725