2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Sieradz
Dodane 20 kwietnia 2024

Magazynier / Pakowacz / Pracownik sklepu internetowego

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sieradz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sklep internetowy z asortymentem dla sportowców, poszukuje osób na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy:

·        Sieradz, ul. Zakładników

Obowiązki:

·        przyjmowanie dostaw

·        rozmieszczanie i układanie produktów na regałach

·        kompletowanie i pakowanie towarów zgodnie z listą wysyłkową

·     wydawanie gotowych paczek kurierom

·        przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji i porządku w przechowywaniu dokumentów magazynowych,

·     dbanie o porządek na magazynie

Wymagania:

·        wykształcenie minimum zawodowe

·        mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

·        dobra umiejętność organizacji pracy, dbanie o porządek

·        odpowiedzialność

·        samodzielność

·        rzetelność

·     mile widziane prawo jazdy kat. B

·     język angielski na poziomie podstawowym

Oferujemy:

·        pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

·        zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

·        praca w godzinach 9-17

·        premie, nagrody okolicznościowe, rabaty na produkty firmy, prezenty świąteczne

Praca od zaraz!

Lokalizacja

Sieradz,

Łódzkie

Łódzkie, Sieradz
ID: 913309785