2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Proszówki
Dodane 02 kwietnia 2024

Magazynier/ Pakowacz - Proszówki (Bochnia)

Lokalizacja

Proszówki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ISPRZET.PL - e-commerce, specjalizujący się w sprzedaży sprzętów z kategorii budownictwa, przemysłu, a także domu i ogrodu. Jako lider w swojej kategorii, w każdym miesiącu odwiedzany jest przez dziesiątki tysięcy użytkowników biznesowych i indywidualnych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy ambitnych, samodzielnych i zaangażowanych kandydatów na stanowisko Magazynier / Pakowacz.

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie towaru oraz jego sprawdzanie pod względem ilościowym i jakościowym.

  • Dbałość o odpowiednie rozmieszczanie towarów na magazynie.

  • Przygotowywanie towarów wychodzących z magazynu.

  • Rozładunek i przyjmowanie dostaw.

  • Sprawdzanie stanów magazynowych.Dbałość o porządek na stanowisku pracy.

  • Współpraca i wymiana informacji z pozostałymi magazynierami.

  • Zabezpieczenie magazynowanego towaru przed zniszczeniem lub uszkodzeniem.

Nasze oczekiwania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Znajomość podstawowych zasad gospodarki magazynowej.

  • Dokładność i estetyczne pakowanie zamówień do wysyłki.

  • Komunikacja i umiejętność pracy zespołowej. Przekazywanie informacji w sposób zrozumiały dla odbiorcy.

  • Terminowość i sumienne wykonywanie swoich obowiązków.

  • Ambicja i szlifowanie swoich umiejętności.

  • Mile widziana znajomość systemu WMS

Dlaczego warto do nas dołączyć

  • Ludzie i atmosfera: tworzymy zespół, w którym dobrze się dogadujemy. Naszą siłą jest pasja i współpraca - zawsze możemy na siebie liczyć.

  • Nowoczesne technologie: korzystamy z najnowszych narzędzi i technologii, aby ciągle się rozwijać.

  • Niestandardowe myślenie: u nas nie ma rzeczy niemożliwych, lubimy wychodzić poza standardy. Cenimy ludzi proaktywnych o szerokim spojrzeniu na biznes.

  • Biuro: w Proszówkach 611, 32-700 Bochnia, gdzie czeka na Ciebie nowoczesny open space, sale konferencyjne, chill room, duży parking. Pracujemy stacjonarnie.

  • Zatrudnienie: możesz wybrać dogodną dla Ciebie formę współpracy umowa o pracę, B2B lub umowa zlecenie.

Lokalizacja

Proszówki,

Małopolskie

Małopolskie, Proszówki
ID: 669003811