2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podkarpackie
  5. Prace magazynowe - Rzeszów
Dodane 15 kwietnia 2024

Magazynier - Pakowacz w Internetowym Sklepie Ogrodniczym w Rzeszowie

Wynagrodzenie

4 242 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osób do pracy w magazynie sklepu www.ObrzezaOgrodowe.pl. Głównym zadaniem zatrudnionych będzie pakowanie zamówień dla Klientów.

Uwaga! Nie udzielamy informacji telefonicznie! Prosimy o przesłanie CV i oczekiwanie na kontakt z naszej strony!

Nie wymagamy doświadczenia! Chętnie zatrudnimy osoby młode, studentów z dużą chęcią do pracy! Maksymalny ciężar paczek to 30kg, dlatego wskazani na to stanowisko są mężczyźni.

Dodatkowym atutem jest posiadanie aktuanych uprawnień na wózek widłowy.

Zakres obowiązków

  • Pakowanie zamówień do paczek

  • Przekazywanie paczek kurierom

  • Utrzymywanie porządku na magazynie

  • Współpraca z pozostałymi osobami w firmie

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w Rzeszowie ul. Trembeckiego

  • Stabilną formę zatrudnienia

  • Przyjazną atmosferę pracy

CV prosimy przesyłać poprzez wyślij wiadomość na OLX.

Prosimy o kontakt wyłącznie poprzez formularz OLX.

Jeżeli ogłoszenie przestanie być aktualne zakończymy je. Na ten moment zbieramy CV za pośrednictwem OLX.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie klauzury:

Wyrażam zgodę dla K&K Łukasz Kloc na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 659623779