2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podkarpackie
  5. Prace magazynowe - Stalowa Wola
Jolanta Piotrowska
Dodane 24 kwietnia 2024

MAGAZYNIER _ PAKOWACZ w siedzibie firmy

Lokalizacja

Stalowa Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Od 30 lat zmieniamy świat dystrybucji trofeów sportowych. Nie stoimy w miejscu, wciąż poszerzając świat naszych  produktów i usług. Kieruje nami ambicja, aby stworzyć najlepsze globalne centrum zakupowe nagród równie dla klientów biznesowych oraz indywidualnych. Chociaż pracujemy z najnowocześniejszymi technologiami, sukcesy i ciągły rozwój zawdzięczamy przede wszystkim ludziom. Więcej informacji na temat firmy, naszej kultury organizacyjnej, a także wartości, którymi się kierujemy, znajdziesz na serwisie FB oraz naszej stronie  tryumf.com

Opis stanowiska:

Do twoich obowiązków będzie należało:

  • Operacje magazynowe — rozładunek, rozłożenie towaru, kompletacja zamówień, przygotowanie komponentów do wysyłki,

  • weryfikacja poprawności kompletowania towaru oraz selekcja jakościowa i ilościowa towarów,

  • zbiórka i pakowanie towaru przy użyciu skanera kodów kreskowych,

  • załadunek i rozładunek towarów ręczne lub za pomocą wózka paletowego,

  • prace inwentaryzacyjne oraz pomocnicze,

  • dowóz towarów samochodem dostawczym do 3,5 t.

Wymagania:

  • Zaangażowanie i chęć do pracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • swobodne poruszanie się w środowisku MS Office.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy ze skanerem,

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

    Doświadczenie w pracy na magazynie lub firmie produkcyjnej  zwiększą Twoje szanse pracy z nami.

Oferujemy:

  • pełnoetatowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premię miesięczną uzależnioną od wyników Twojej pracy i zaangażowania w nią,

  • grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,

  • kulturę pracy cechującą się wysokimi standardami BHP oraz przyjaznym nastawionym na otwartą komunikację zespole,

  • usprawnienia pracownicze,

  • pracę w organizacji nastawionej na dopełnienie zobowiązań wobec pracownika i klienta oraz dostrzegającej indywidualny potencjał pracownika (awanse wewnętrzne),

  • przeszkolenie na stanowisku pracy oraz doświadczoną operacyjnie kadrę managerską,

Uwaga: Nasi klienci oczekują od nas najlepszej jakości, dlatego wspomniana rola wymaga świadomości i pracy na podstawie wskaźników i norm ilościowo — jakościowych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Stalowa Wola,

Podkarpackie

Podkarpackie, Stalowa Wola
ID: 877475619