2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Łany
Dodane 22 kwietnia 2024

Magazynier / Pakowacz zamówień

Wynagrodzenie

5 000 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

,,Archem" Sp.z o.o to dostawca doskonałej jakości chemikaliów i odczynników chemicznych, przedstawiciel znanych, światowych marek i produktów laboratoryjnych.

Aktualnie w naszej firmie poszukujemy osoby na stanowisko magazyniera, pakowacz zamówień ;

Twój zakres obowiązków: ·

·          Przyjmowanie dostaw

·         Rozlokowanie towaru w magazynie ·

·         Kompletacja oraz przygotowanie towaru do wysyłki ·

·         Zachowanie norm i standardów BHP, dbałość o porządek na stanowisku pracy ·

·         Utrzymanie porządku w magazynie

Nasze oczekiwania: ·

·         bezkonfliktowość ·

·         dobra organizacja pracy własnej ·

·          dokładność ·

Oferujemy: ·

·         Okres próbny 2 m-ce, później umowa o pracę ·

·         Czas pracy w godz. pn-czw 7.45-16.00 , pt 7.45 – 14.45 ·

·         Praca tylko na dzienną zmianę, weekend wolne ·

·         Możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia za pracę na zlecenie poza godzinami pracy ·

·         Pakiet socjalny: Pizza day, bony świąteczne, Karta MultiSport, prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe

Lokalizacja

Łany,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Łany
ID: 913631328