2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podkarpackie
  5. Prace magazynowe - Wrzawy
Dodane 04 kwietnia 2024

Magazynier - pakowanie paczek

Lokalizacja

Wrzawy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SOJKAM SP. Z O.O., dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w sprzedaży wysokiej jakości części do maszyn budowlanych poszukuje kandydata na stanowisko Magazynier. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pakowanie paczek, wysyłkę zamówień oraz przyjmowanie dostaw.

Zakres obowiązków:

  • Kompletowanie zamówień zgodnie z zapotrzebowaniem klientów (praca ze skanerem oraz systemem magazynowym)

  • Pakowanie paczek zgodnie z obowiązującymi normami jakościowymi

  • Wydawanie towaru z magazynu w przypadku zamówień stacjonarnych

  • Przyjmowanie dostaw oraz kontrola ich zgodności z zamówieniem

  • Wydawanie przesyłek kurierom

  • Inwentaryzacja towarów, dbanie o zgodność stanów magazynowych w systemie ze stanem faktycznym

  • Dbanie o porządek na magazynie

  • Doraźna pomoc przy pracach serwisowych

Nasze wymagania:

  • Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy

  • Dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pełne wdrożenie stanowiskowe

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach szkoleń oraz rekrutacji wewnętrznych

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 w miejscowości Wrzawy

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego\

Jeśli jesteś gotowy/gotowa dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV zawierające klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zgłoszenia bez odpowiedniej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Administratorem Twoich danych osobowych jest SOJKAM SP. Z O.O. z siedzibą w Wrzawy 22.Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.

Lokalizacja

Wrzawy,

Podkarpackie

Podkarpackie, Wrzawy
ID: 909446529