2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Błaszki
Dodane 24 kwietnia 2024

Magazynier - Pakowanie przesyłek internetowych

Lokalizacja

Błaszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie, chcesz mieć ciekawą pracę, a przy tym pracować w przyjaznej atmosferze – dołącz do nas!

Stanowisko: Magazynier/Pakowanie przesyłek internetowych

Miejsce pracy: Lubanów 39A; 98-235 Błaszki

Na tym stanowisku, zadania są następujące:

  • Przygotowywanie paczek i/lub palet do wysyłek na terenie całej Polski

    (w tym pakowanie worków o wadze 25kg)

  • Dbanie o stan magazynu (tak aby przestrzeń była zagospodarowana w sposób możliwie funkcjonalny)

  • Szukanie rozwiązań, które pomogą nam wspólnie usprawnić pracę magazynu

Jeżeli:

  • Jesteś osobą odpowiedzialną, która rzetelnie wykonuje powierzone zadania

  • Wykazujesz się dużym zaangażowaniem w codziennej pracy

  • Jesteś gotowy do wykonywania pracy fizycznej

  • Potrafisz dobrze organizować swój czas i pracę

Dołączając do naszego zespołu zyskasz:

  • Pracę w firmie o mocnej, ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość dołączenia do ZFŚS, ubezpieczenia grupowego i zdrowotnego

  • Wygodny dojazd do pracy

Hurtownia Rolno-Ogrodnicza Inagri sp. z o.o.

Sieradz, Wojska Polskiego 136

Prosimy o składanie CV za pośrednictwem OLXa.

Hurtownia Rolno-Ogrodnicza Inagri Sp. z o.o.

Inagri to szybko rozwijająca się firma działająca w branży rolno- ogrodniczej. Jesteśmy firmą działającą od 2004 roku. Zajmujemy się zaopatrzeniem działkowiczów, gospodarstw rolnych, sklepów ogrodniczych, sprzedażą internetową. W chwili obecnej posiadamy cztery punkty sprzedaży w Sieradzu, Legnicy, Zduńskiej Woli i Lubanowie, zatrudniamy ponad 60 osób.

To co nas wyróżnia to wysokie standardy obsługi klienta. Staramy się działać w każdym obszarze tak, jakbyśmy sami chcieli być obsłużeni. Tworzymy kulturę organizacyjną opartą na partnerskim działaniu i partnerskich zasadach współpracy.

Zajmujemy się zaopatrzeniem rolników, ogrodników, sadowników w środki do produkcji rolnej przede wszystkim środki ochrony roślin, nawozy, materiał siewny, nawodnienia. Dajemy zielone światło osobom zaangażowanym, kreatywnym, sumiennie wykonującym swoje obowiązki.

Lokalizacja

Błaszki,

Łódzkie

Łódzkie, Błaszki
ID: 900626256