2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Białołęka
Dodane 08 kwietnia 2024

Magazynier - pełny etat

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Magazynier

Miejsce pracy: Warszawa

Firma 4SUN to bezpośredni dystrybutor modułów fotowoltaicznych oraz wszelkich akcesoriów związanych z tą prężnie rozwijającą się branżą energii odnawialnej. Działamy zarówno na rynku polskim, jak też międzynarodowym. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby do wsparcia obsługi magazynowej.

Opis stanowiska:

  • kompletacja zamówień, pakowanie,

  • planowanie wysyłek,

  • załadunki, rozładunki towarów,

  • dbałość o prawidłowy obrót towarów na magazynie,

  • utrzymywanie ładu i porządku w magazynie.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • komunikatywności, wysokiej kultury osobistej oraz zaangażowania w pracę,

  • dokładność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • dobra organizacja pracy,

  • systematyczność i konsekwencja w realizacji zadań,

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych z UDT,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi systemów magazynowych,

  • mile widziane prawo jazdy kategorii B.

 Co oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • stabilną, długotrwałą współpracę,

  • pracę od poniedziałku do piątku,

  • pracę w zgranym zespole.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez 4SUN sp. z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą przy ulicy Annopol 4a 03-236 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest 4SUN sp. z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą przy ulicy Annopol 4a 03-236 Warszawa . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 887784748