2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Falenty Duże
Dodane 13 maja 2024

Magazynier, Pełny Etat, Janki, Warszawa

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Falenty Duże

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Magazynier

Nasza firma zajmuje się sprzedażą narzędzi online oraz stacjonarnie w trzech placówkach na terenie Polski. Jesteśmy firmą rodzinną budującą markę już od 20 lat.

Poszukujemy Magazyniera, niekoniecznie z doświadczeniem

Zakres obowiązków na podanym stanowisku:

- Kompletacja zamówień

- Przyjmowanie dostaw

- Wysyłka i pakowanie towaru

- Bieżące sprawy

Oczekiwania wobec kandydata:

- Mile widziane uprawnienia obsługi wózka widłowego

- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- Prawo jazdy kat. B

- Znajomość języka Polskiego

- Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

- Umowę o pracę

- Pełny etat (pon-pt, 8-16)

- Domową atmosferę

  • 4000 PLN netto

Firma znajduje się 2 minuty od Ikei na Jankach.

Prosimy o przesłanie CV z danymi kontaktowymi i poniższą klauzulą przez formularz kontaktowy.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji

zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Falenty Duże,

Mazowieckie

Mazowieckie, Falenty Duże
ID: 862070027