2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Piastów
Boccard Kates sp z oo
Dodane 24 kwietnia 2024

Magazynier (Piastów)

Lokalizacja

Piastów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Pełna administracja gospodarką magazynową
  • Odbiór jakościowy i ilościowy przyjmowanego towaru
  • Prowadzenie, zgodnie z obowiązującymi przepisami ewidencji ruchu i stanu zapasów w systemie informatycznym. Uzgadnianie stanów magazynowych, monitoring i utrzymywanie uzgodnionego stanu magazynowego.
  • Administrowanie zamówieniami, dokumentami dostaw, fakturami zgodnie z obowiązującą procedurą
  • Obsługa operacji magazynowych w systemie elektronicznym
  • Przestrzeganie procedur zawartych w Systemie Zarządzania Jakością
  • Administrowanie dokumentami dostaw, fakturami zgodnie z obowiązującą procedurą
  • Zarządzanie środkami ochrony osobistej oraz odzieżą BHP. Utrzymywanie założonego zapasu magazynowego.
  • Wydania zgodnie z harmonogramem wynikającym z przyjętej normy. Wydania doraźne. Prowadzenie dokumentacji potwierdzającej wydania.
  • Gospodarka odpadami
  • Kompletowanie materiału oraz jego rozsyłka
  • Obsługa samochodów służbowych- odbiory i wydania, wizyty serwisowe
  • Dbałość o powierzony sprzęt, narzędzia i materiały podstawowe oraz zużywalne.
  • Poszukiwanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań na zagospodarowanie przestrzeni magazynowej.
  • Regularna inwentaryzacja magazynu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Uprawnienia do kierowania pojazdami kat B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Premie zależne od wyników

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Piastów,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Piastów
ID: 912465506