2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Jankowo Gdańskie
Dodane 28 maja 2024

Magazynier (Picker)

Lokalizacja

Jankowo Gdańskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

HSS Work Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie pracy tymczasowej oraz rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla . Obecnie dla Naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER (PICKER)

Miejsce pracy: JANKOWO GDAŃSKIE

Obowiązki i wymagania na stanowisku magazyniera:

Zakres obowiązków:

·       kompletacja towarów na magazynie;

·       pakowanie i wysyłka towarów do klienta;

·       transport i przechowywanie towarów;

·       rozładunek towarów.

Wymagania:

  • obowiązkowość, zaangażowanie i sprawność fizyczna;

  • umiejętne prowadzenia dokumentacji magazynowej;

  • podstawowa umiejętność obsługi komputera;

  • mile widziane doświadczenie na magazynie i obsługa ręcznego skanera.

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie,

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,

  • stawka 30,00zł brutto za godzinę;

  • komfortowe warunki pracy,

  • rodzinną i przyjazną atmosferę.

Kontakt:

·       Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny: 50*******14

Prosimy o dopisanie w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez HSS Work Sp. z.o.o w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

Lokalizacja

Jankowo Gdańskie,

Pomorskie

Pomorskie, Jankowo Gdańskie
ID: 898884128