2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Piła
Natalia Lampkowska
Dodane 20 kwietnia 2024

Magazynier Piła od zaraz

Wynagrodzenie

4 700 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Miejsce pracy : Piła

Twój zakres obowiązków

  • Praca na wózkach widłowych

  • Rozładunek i załadunek samochodów z towarem

  • Praca na systemie magazynowym i dbałość o parametry jakościowe

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na magazynie (mile widziane)

  • Masz uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT lub chcesz je zrobić

  • Jesteś gotowy/a do pracy zmianowej i nocnej

  • Cechuje Cię uczciwość, sumienność, punktualność, dyspozycyjność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe uzależnione od Twoich umiejętności i posiadanych uprawnień plus miesięczna premia

  • Benefity m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa lub bilety do kina, paczki dla pracowników, karty zniżkowe na paliwo, karty Sim dla Ciebie i rodziny w atrakcyjnej cenie itp

  • Elastyczny czas pracy i wolne weekendy (praca od poniedziałku do piątku)

  • 30-minutową przerwę wliczoną do czasu pracy

Mamy drive do rozwoju!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 886098760