2. Praca
  3. Wykładanie i ekspozycja towaru
  4. Wykładanie i ekspozycja towaru - Świętokrzyskie
  5. Wykładanie i ekspozycja towaru - Kielce
Karolina Paź
Dodane 01 maja 2024

Magazynier PLACU w składzie budowlanym - umiejętność prowadzenia wózka

Wynagrodzenie

4 800 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

New Form to dystrybutor wysokiej jakości zewnętrznych płyt gresowych GoliatGres. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko magazynier.

Oferta skierowana jest  do osób bardzo dobrze zorganizowanych, odpowiedzialnych, posiadających szeroko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz umiejętność prowadzenia wózka widłowego. Praca jak jest wykazane w tytule ogłoszenia jest na placu magazynowym.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- podstawę 4800 zł brutto

- premie uznaniowe

- możliwość rozwoju

- dodatkowe narzędzia pracy

- pakiet szkoleń

- możliwość ubezpieczenia grupowego

- jasne warunki współpracy

- pracę w miłej atmosferze

- pracę od poniedziałku do piątku po 8 godzin

- pracę w systemie zmianowym:

W sezonie II zmiany: 7:00-15:00 oraz 9:00-17:00

Poza sezonem: 8:00-16:00

Oczekujemy:

- prawa jazdy kat. B

- dyspozycyjności

- mile widziane doświadczenie w branży

- umiejętność prowadzenie wózka widłowego

- bardzo dobrej organizacji własnej pracy

- wysokich predyspozycji interpersonalnych

Główne obowiązki:

- planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej na placu

- przyjmowanie i rozkładanie towaru na placu (głównie Płyty Gresowe)

- przygotowywanie zamówień dla klientów detalicznych i hurtowych oraz załadunek zamówień do aut dostawczych

- sprawdzanie stanów magazynowych oraz regularna inwentaryzacja magazynu

- dbanie o wizerunek firmy

- współpraca z innymi działami firmy

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 810453652