2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Ciemne
Dodane Dzisiaj o 14:09

Magazynier - Poczta Polska S.A.

Lokalizacja

Ciemne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Poczta Polska S.A.

Magazynier

Miejsce pracy: Ciemne k. Radzymina, ul. Logistyczna 12​

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat, praca od poniedziałku do piątku

Twoje zadania:

  • obsługa magazynu handlowego,
  • przyjmowanie towarów handlowych, komisowych i agencyjnych,
  • sprawdzanie zgodności otrzymanych towarów,
  • przygotowywanie i wysyłanie do Urzędów Pocztowych  towarów handlowych na podstawie przygotowanych dokumentów,
  • przyjmowanie zwrotów towarów z Urzędów Pocztowych,
  • zwrot towarów handlowych do Kontrahentów.

Dołącz do nas, jeśli:

  • jesteś osobą gotową do podjęcia pracy związanej z dźwiganiem (zgodnie z normami BHP),​
  • posiadasz wykształcenie zawodowe, mile widziane wykształcenie średnie,
  • znasz obsługę komputera i programów pakietu MS Office,
  • potrafisz organizować pracę własną, jesteś sumienny i samodzielny,
  • potrafisz pracować w zespole,
  • jesteś komunikatywny.

Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ciemne,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Ciemne
ID: 917383142