2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Piotrków Trybunalski
Dodane 26 kwietnia 2024

Magazynier - podstawa + premia | Wola Bykowska

Wynagrodzenie

27,70 - 29,20 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Project Plus HR sp. z o.o. to międzynarodowa Agencja Pracy, znana z dbałości o swoich pracowników, zapewniająca pełne wsparcie przez cały okres zatrudnienia. Naszym mottem jest hasło - Z NAMI ŁATWIEJ…

Dzięki lokalnym biurom, zlokalizowanym w pobliżu miejsc pracy, zatrudnieni przez nas pracownicy otrzymują pełne wsparcie, począwszy od pomocy w legalizacji, otwarcia konta, po koordynację współpracy.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: MAGAZYNIER

Wynagrodzenie: od 27,70 zł brutto/godz (podstawa zwiększa się wraz ze stażem pracy) + premia

Lokalizacja: Wola Bykowska 15 min od Piotrkowa Trybunalskiego

Opis stanowiska:

Praca magazynowa, kompletowanie paczek. Lekkie, nieduże paczki. Pakowanie tekstyliów/akcesoriów/leków/ meble ogrodowe. Na podstawie zamówienia należy zbierać odpowiednie towary i przewozić wózkiem do miejsca pakowania. Kompletowanie paczek, skanowanie towarów przy wkładaniu do przesyłki.

Obowiązki:

  • kompletacja zamówień, skanowanie

  • praca zespołowa, wykonanie zleceń

  • praca według standardów jakościowych

    Poszukujemy także Team Leaderów (podstawa + premia + samochód służbowy - do celów służbowych i prywatnych)

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna – pracownicy muszą dużo chodzić

  • umiejętność pracy w zespole

  • gotowość do pracy w niedziele

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie od 27,70 zł brutto/godz. + PREMIA

  • Twoja stawka wzrasta wraz ze stażem

  • Wyższa stawka dla studentów oraz osób przed 26 rokiem życia

  • Zmiany po 10, 12 godzin

  • Zapewniamy pracę od zaraz – umowa zlecenie

  • Pracę w bardzo przyjaznym zespole

  • Szkolenie i wdrożenie do pracy

TYLKO Z NASZĄ AGENCJĄ:

  • Dla cudzoziemców pomoc w legalizacji zatrudnienia i pobytu w PL

  • Opieka koordynatora i pełne wsparcie działu administracji na miejscu

  • Możliwość awansu zawodowego

JAK APLIKOWAĆ:

  • Wyślij swoje CV za pośrednictwem OLX lub napisz do nas wiadomość

  • Skontaktuj się z rekruterem - Nadia: +48**********79 (polski, rosyjski, ukraiński)

  • Skontaktuj się poprzez messenger na facebook.com/ProjectPlusHR

  • Porozmawiaj z rekruterem osobiście - napisz sms i umówimy się na spotkanie

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 909720618