2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Katowice
  6. Prace magazynowe - Wełnowiec-Józefowiec
Dodane 25 kwietnia 2024

Magazynier pół etatu FedEx

Lokalizacja

Katowice, Wełnowiec-Józefowiec

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Magazynier – Kierowca Wózka Widłowego

Miejsce pracy:  Katowice, Konduktorska 39E

Wymiar etatu: ½ etatu, godziny pracy: 4:30-8:30

Zakres obowiązków:

  • rozładunek i załadunek przesyłek

  • weryfikacja parametrów przesyłek, praca ze skanerem, sortowanie na kierunki doręczenia

  • dbanie o powierzony sprzęt firmowy: urządzenia, maszyny

  • sporządzanie raportów

Profil kandydata:

  • wykształcenie zawodowe/średnie

  • dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

  • odpowiedzialność i zaangażowanie

  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT

Nasza oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport/MyBenefit, platforma do nauki języka angielskiego

  • nagrody jubileuszowe

  • Program Wsparcia Pracowników - bezpłatne i poufne doradztwo dla pracowników i ich najbliższych w kwestiach prawnych, finansowych i psychologicznych

  • dofinansowanie do nauki

  • wsparcie w działaniach rozwojowych

  • dodatkowe świadczenia socjalne (dofinansowanie do wakacji dzieci, świadczenia świąteczne)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Wełnowiec-Józefowiec
ID: 911022183