2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Rusiec
Dodane 17 kwietnia 2024

Magazynier (pomoc magazyniera)

Wynagrodzenie

3 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rusiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma "Hurto-Stal" Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Rusiec, ul. Wieluńska 90 zajmuję się sprzedażą wyrobów hutniczych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: magazynier / pomoc magazyniera.

Zadania do wykonania na powyższym stanowisku:

  • pomoc w kompletacji zamówień dla odbiorców,

  • bieżące prace na magazynie (utrzymanie porządku na magazynie/układanie materiałów),

  • docinanie elementów na wymagany wymiar.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • praca jednozmianowa,

  • praca w przyjaznej atmosferze,

  • indywidualne podejście do organizacji pracy,

  • miejsce pracy: Rusiec.

W treści oferty prosimy o umieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę "HURTO-STAL Sp.z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Prosimy o przesłanie CV.

Lokalizacja

Rusiec,

Łódzkie

Łódzkie, Rusiec
ID: 836286869