2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Zwonowice
Dodane 14 kwietnia 2024

Magazynier/Pomoc Magazyniera

Lokalizacja

Zwonowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Classen Pol S.A. od ponad pięciu dekad tworzy produkty do domów wielu rodzin. Od 2005 roku firma posiada własny zakład produkcyjny w Zwonowicach k. Rybnika (woj. śląskie) w Polsce. Dzięki tej inwestycji pracę znalazło ponad 500 osób. W fabryce wytwarzane są drzwi wewnętrzne, listwy przypodłogowe oraz meble kuchenne.

Obecnie poszukujemy do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Magazynier/Pomoc magazyniera

Miejsce pracy: Zwonowice k. Rybnika

 Wymagania:

  • znajomość gospodarki magazynowej mile widziana,

  • uprawnienia UDT do obsługi wózka jezdniowego jako dodatkowy atut,

  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy,

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,

  • zaangażowanie, otwartość na pracę zespołową.

 Oferujemy:

  • stabilną i ciekawą pracę w nowoczesnej organizacji,

  • umowę o pracę,

  • ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich rodzin,

  • dopłata do kart MultiSport i Prywatnej Opieki Medycznej,

  • paczki okolicznościowe,

  • parking pracowniczy,

  • zniżki na wszystkie oferowane przez Nas produkty,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zadania:

  • przyjmowanie drzwi oraz ościeżnic na magazyn,

  • rozkładanie towaru na magazynie na poszczególne miejsca składowania,

  • przygotowywanie dostaw do wysyłki.

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W ofercie należy zamieścić zapis: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz. 883).

Szanowni Państwo,

wypełniając prawny obowiązek, informujemy, że: Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka CLASSEN - POL S. A., ul. Wyzwolenia, 44 – 292 Zwonowice k. Rybnika , NIP: 6420000033, REGON: 003445100, KRS: 0000034526 , tel. +48 32 42 92 000, fax: +48 32 42 92 200, www.classen.pl. Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu przeprowadzenia naboru do pracy, podstawa prawna Art. 221 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (Dz. U. z 2018 r. poz. 917). Państwa dane nie będą udostępniane ani przekazywane do innych Administratorów. Państwa dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia postępowania rekrutacyjnego. Jeśli Państwa kandydatura nie zostanie rozpatrzona pozytywnie, dane zostaną usunięte. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do danych Pana/Panią dotyczących, ich sprostowania, usunięcia, żądania ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi na sposób przetwarzania Pana/Pani danych osobowych przez Naszą spółkę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym i warunkuje możliwość przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

Lokalizacja

Zwonowice,

Śląskie

Śląskie, Zwonowice
ID: 481543192