2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Swarzędz
Dodane 30 maja 2024

Magazynier / pomocnik magazyniera

Wynagrodzenie

3 900 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Swarzędz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma VANK Sp. z o.o. z siedzibą w Łowęcinie zatrudni osobę na stanowisko: Magazynier

Zakres obowiązków:

Praca od poniedziałku do piątku w tygodniu w systemie jednozmianowym 06:45 – 15:00

(dla zainteresowanych możliwość nadgodzin).

  • Przyjmowanie/ wydawanie dostaw i kontrola zgodności z zamówieniem,

  • Prawidłowe magazynowanie wyrobów gotowych / półwyrobów / komponentów,

  • Kompletacja i wydawanie komponentów zgodnie z dokumentacją,

  • Dbanie o powierzony sprzęt firmowy w tym urządzenia transportu bliskiego,

  • Utrzymywanie porządku oraz postępowanie zgodnie z zasadami BHP na obszarze magazynu,

  • Dbanie o zgodność stanów ewidencyjnych towaru ze stanem faktycznym,

  • Prace inwentaryzacyjne,

  • Współpraca z innymi działami firmy.

Poszukujemy osoby, która posiada:

  • Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym potwierdzone certyfikatem UDT,

  • prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość procesów magazynowych,

  • Umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dobra organizacja pracy,

Oferujemy:

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

·         Stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom.

  • Szkolenie wewnętrzne z wymaganego zakresu kompetencji,

·         Atrakcyjne wynagrodzenie za nadgodziny

·         Kontakt telefoniczny dla osób z Ukrainy 732 068 839

·         Pracę jednozmianową, od poniedziałku do piątku w energicznym i kreatywnym zespole.

VANK Sp. z o.o. to producent wysokiej jakości mebli biurowych z ponad 20-letnim doświadczeniem. Firma dostarcza meble dla obiektów użyteczności publicznej i home office. Połączenie wzornictwa i technologii na najwyższym poziomie oraz wysoko wykwalifikowana kadra pozwoliły firmie osiągnąć wysoka pozycję na rynku, a wyrazisty design przyniósł uznanie wśród klientów oraz międzynarodowe nagrody. Prosimy o załączenie poniższej klauzuli w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym przeze mnie dokumencie aplikacyjnym przez VANK Sp.z o.o. dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Informujemy, że ma Pan / Pani prawo wycofać udzieloną zgodę w dowolnym momencie, przesyłając stosowne oświadczenie. Cofnięcie Pana / Pani zgody nie wpłynie na zgodność z prawem do przetwarzania, którego dokonano na podstawie takiej zgody przed jej cofnięciem. Dane osobowe kandydata będą przechowywane przez cały okres trwania procesu rekrutacji a także po jej zakończeniu, jednak nie dłuższy niż 3 miesiące od wpłynięcia dokumentów aplikacyjnych. Gwarantujemy poufność w procesie rekrutacji.

 Компанія VANK Sp. z o.o., що знаходиться в Ловенціні, запрошує на роботу особу на посаду: Комірник

Коло обов'язків:

Робота з понеділка по п'ятницю протягом тижня за однозмінною системою 06:45 - 15:00.

(для бажаючих - можливість понаднормової роботи).

Обов'язки:

- Прийом/видача поставок та перевірка відповідності замовлення,

- Належне зберігання готової продукції/напівфабрикатів/компонентів,

- Підбір та видача комплектуючих згідно з документацією,

- Доглядати за ввіреним йому обладнанням підприємства, в тому числі за підйомно-транспортним обладнанням,

- Підтримання порядку та дотримання правил охорони праці та техніки безпеки на території складу,

- Підтримання порядку і дотримання правил охорони праці та техніки безпеки на території складу

- Інвентаризаційні роботи,

- Співпраця з іншими підрозділами компанії.

Ми шукаємо людину, яка це зробила:

- Посвідчення водія навантажувача, підтверджене свідоцтвом УДТ,

- Водійські права категорії B,

- Знання складських процесів,

- Комп'ютерна грамотність та MS Office,

- Вміння працювати в команді,

- Хороша організація роботи,

Ми пропонуємо:

- Працевлаштування на підставі трудового договору.

- Стабільна зайнятість та оплата праці відповідно до кваліфікації.

- Внутрішнє навчання в необхідній сфері компетенції,

- Приваблива винагорода за понаднормову роботу

- Контактний телефон для осіб з України 73*******39

- Робота в одну зміну, з понеділка по п'ятницю в енергійному та творчому колективі.

VANK Sp. z o.o. - виробник високоякісних офісних меблів з більш ніж 20-річним досвідом роботи. Компанія постачає меблі для громадських закладів та домашніх офісів. Поєднання дизайну і технологій на найвищому рівні та висококваліфікованого персоналу дозволило компанії досягти високих позицій на ринку, а виразний дизайн приніс визнання серед замовників та міжнародні нагороди.Просимо включити наступне положення до Ваших заявочних документів: Я даю згоду на обробку моїх персональних даних, що містяться в поданому мною заявочному документі, компанією Vank Sp.zo.o. для цілей, необхідних для процесу працевлаштування. Повідомляємо, що Ви маєте право у будь-який час відкликати свою згоду, надіславши відповідну заяву. Відкликання Вашої згоди не впливає на законність обробки, яка здійснювалася на підставі такої згоди до її відкликання. Персональні дані кандидата зберігатимуться протягом усього процесу відбору, а також після його завершення, але не довше ніж 3 місяці з моменту отримання документів від кандидата. Ми гарантуємо конфіденційність у процесі підбору персоналу.

Lokalizacja

Swarzędz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Swarzędz
ID: 798974902