2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Inowrocław
Dodane 11 kwietnia 2024

Magazynier - Pomocnik Magazyniera w firmie produkcyjnej - Screen-LED

Wynagrodzenie

3 600 - 4 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Screen-Led Sp. K. - zajmujemy się w produkcją mobilnych Ekranów LED zainstalowanych na przyczepach oraz kontenerach. Ponadto, w naszej ofercie znaleźć można wiele innowacyjnych rozwiązań, m.in. mobilne farmy fotowoltaiczne, systemy rozładunku kontenerów oraz garaże podziemne. Dzięki 11-letniemu doświadczeniu wiemy, jak budować mobilne Ekrany LED, maszyny, urządzenia i inne konstrukcje stalowe. Do tej pory wykonaliśmy ponad 200 ekranów na przyczepach, które dostarczyliśmy do 30 krajów. Przyłącz się do nas i zdobywaj doświadczenie w stale rozwijającej się firmie przy produkcji bardzo ciekawych i innowacyjnych maszyn i urządzeń.

Poszukujemy pracownika na stanowisko: POMOCNIK MAGAZYNIERA

Miejsce pracy: Inowrocław

Zakres obowiązków:

- przyjmowanie dostaw towaru,

- sprawdzanie jakościowe oraz ilościowe zamówionego towaru,

- planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej,

- obsługa urządzeń magazynowych

- kierowanie wózkiem widłowym (uprawnienia),

- sprawdzanie stanów magazynowych,

- współpraca z działem zakupów.

Oczekujemy:

- doświadczenia,

- dyspozycyjności,

- umiejętności pracy w zespole,

- zaangażowania i motywacji do pracy,

- znajomość branży technicznej (mile widziana),

Oferujemy:

- pracę na miejscu w Inowrocławiu,

- bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

- pracę jednozmianową z możliwością nadgodzin,

- miejsce pracy dobrze skomunikowane z miastem (autobus miejski nr 1, 10),

- dobrą atmosferę pracy.

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV na adres e-mail podany przy ogłoszeniu. W razie pytań zachęcamy do kontaktu.

Administratorem danych jest Screen-Led spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą przy ul. Towarowej 1 w Inowrocławiu. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 715789616