2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Nadarzyn
IGS SCHREINER POLSKA SP. Z O.O.
Dodane 30 kwietnia 2024

MAGAZYNIER /Pon -Piątek 8-16 / Wolica

Wynagrodzenie

4 700 - 5 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nadarzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

IGS Schreiner Polska jest firmą logistyczną o międzynarodowym zasięgu i ugruntowanej pozycji na polskim rynku. W związku z naszym rozwojem aktualnie do naszego nowego magazynu w Wolicy koło Warszawy poszukujemy osób na stanowisko MAGAZYNIER.

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju i szkoleń pracowniczych (w tym kurs UDT)

  • Atrakcyjne godziny pracy (8h pracy 8-16 od pon do pt)

  • Możliwość dołączenia do programu opieki medycznej, ubezpieczenia na życie i kart sportowych

  • Bezpłatny parking

  • Premie kwartalne

    Zakres obowiązków:

  • Kompletacja zmówień

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru

  • Kierowanie wózkami widłowymi

  • Obsługa skanerów kodów kreskowych

    Od kandydatów oczekujemy:

  • uczciwości i motywacji do pracy

  • mile widziana książeczka sanepidu

  • uprawnienia UDT na wózki widłowe bedą dodatkowym atutem

    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż: 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest IGS Schreiner Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Al. Katowicka 66, 05-830 Nadarzyn, 2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – boguckin(a)bestwayconsulting.pl, 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu aktualnej rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. 4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji 5. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody 6. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 7. podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

Lokalizacja

Nadarzyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nadarzyn
ID: 634766846