2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Gliwice
  6. Prace magazynowe - Bojków
Dodane 17 kwietnia 2024

Magazynier poszukiwany od zaraz! :)

Wynagrodzenie

29 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Bojków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Prime Jobs Sp. z o.o. ((Podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Śląskiego nr 20991) to międzynarodowa Agencja zatrudnienia , specjalizująca się w pośrednictwie pracy oraz doradztwie personalnym i zawodowym.

Dla naszego Klienta obecnie poszukujemy osób chętnych do pracy w lokalizacji:

Gliwice ul. Bojkowska 65

Nie boisz się pracy fizycznej? To oferta dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

-przeładunek i załadunek paczek

-sortowanie przesyłek

Wymagania:

- siła fizyczna

- gotowość do pracy w godzinach 22:00/23:00-07:00/08:00 pon-pt

- gotowość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

- umowę zlecenie, stawkę 30,00zł brutto/h (student/uczeń 30zł na rękę)

- zmianę 22:00/23:00-07:00/08:00 pon-pt

- możliwości rozwoju w strukturach firmy

- przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowany? Nie czekaj! Napisz już dziś, liczba miejsc ograniczona!

Administratorem danych osobowych jest spółka IPrime Jobs Sp. Z o.o., 40-203 Katowice, Aleja Roździeńskiego 188C Dane są przetwarzane w celu udziału w rekrutacji i zatrudnienia na podstawie art. 6 ust 1b RODO. Więcej informacji można uzyskać na stronie iprimejobs.com/pl/strona-glowna

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Bojków
ID: 792880030