2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Poznań
  6. Prace magazynowe - Grunwald
Dodane 30 kwietnia 2024

Magazynier (Poznań)

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

ElektRa Sp. z o.o. Sp.K. jest jedną z najstarszych firm dystrybucyjnych branży elektrotechnicznej, której korzenie sięgają roku 1945. Jako przedstawiciel wszystkich znaczących marek krajowych i zagranicznych, jesteśmy obecni w kilkunastu miastach w Polsce, mając w ciągłej sprzedaży kilkadziesiąt tysięcy produktów, a kilkaset tysięcy w stałej ofercie. Chcemy, aby każdy nasz pracownik czuł się potrzebny i znajdował pasję w tym co robi.

Dział Logistyki w każdej firmie pełni istotną rolę. Najważniejszym celem jest sprostanie potrzebom klienta i zapewnienie sprawnego funkcjonowania gospodarki materiałowej. Możliwe jest to dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz optymalnie zorganizowanemu łańcuchowi dostaw. Chcąc wyprzedzać konkurencję potrzebujemy utalentowanych, inteligentnych i zaangażowanych ludzi.

W chwili obecnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Poznań Grunwald

Zadania

  • Przygotowywanie towaru do wysyłki,

  • Kompletowanie i pakowanie zamówień,

  • Rozładunek i załadunek towarów,

  • Obsługa wózka widłowego (uprawnienia UDT),

  • Obsługa operacji magazynowych w systemie informatycznym,

  • Dbanie o porządek na magazynie oraz bezpieczeństwo powierzonego towaru,

  • Współpraca z Działem Sprzedaży i Oddziałami firmy.

Wymagany Profil

  • Dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie minimum zawodowe,

  • Samodzielność i odpowiedzialność,

  • Dyspozycyjność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Uprawnienia na wózki widłowe.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku w swojej branży,

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Podejmujemy decyzje o zatrudnieniu w oparciu o Twoje doświadczenie i umiejętności. Zatem jeśli poradzisz sobie w dynamicznym i pełnym wyzwań środowisku, czekamy na Ciebie. Wyślij nam swoje CV.

Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Elektra Sp. z o.o. Sp.k. moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, jak i podanych w toku rekrutacji danych osobowych na cele niniejszej rekrutacji oraz w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres dwóch lat od daty ich przekazania.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 913865319