2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Belęcin
Dodane 20 maja 2024

Magazynier / Praca na Magazynie

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Belęcin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Firma "KEKBEL-MAX" Sp. Z o.o. Sp.j zatrudni pracownika na stanowisku Magazynier.

Zakres Obowiązków:

  • Przygotowanie towaru do wysyłki

  • załadunek i rozładunek towarów

  • wydanie dodatków i opakowań do produkcji

  • przygotowanie dokumentów do wysyłki

  • zarządzanie magazynem

Czego oczekujemy:

  • wykształcenie minimum zawodowe

  • uprawnienia na wózki jezdniowe i widłowe

  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

  • Staranność i dokładność

  • umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność

  • gotowość do pracy zmianowej

Otrzymasz w Zamian:

  • stabilne zatrudnienie

  • umowę na okres próbny, docelowo na czas nieokreślony

  • wynagrodzenie adekwatne do pełnionych obowiązków/zajmowanego stanowiska,

  • Wzrost wynagrodzenia wraz ze wzrostem kwalifikacji

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie grupowe

  • benefity świąteczne

  • przyjazna atmosfera

  • zniżka na produkty firmowe "KEKBEL" i pieczarki

Dodatkowych informacji udzielamy pod numerem: (068) 347 57 06

Prosimy o zawarcie klauzuli :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018

roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z

Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27

kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem

danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia

dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Belęcin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Belęcin
ID: 846960318