2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Trzebinia
Dodane 24 kwietnia 2024

Magazynier, Jedna zmiana

Lokalizacja

Trzebinia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Prężnie działająca firma Glass4cars S.A. zajmująca się dystrybucją szyb samochodowych, poszukuje do swojego oddziału w Trzebini osoby na stanowisko magazynier.

Opis stanowiska

  kompletacja towaru wedle wskazanego zamówienia,

  pakowanie towaru zgodnie z zamówieniem klienta,

  przyjęcie towaru,

  rozładunek i i załadunek samochodów ciężarowych i dostawczych.

Oczekiwania od kandydata

umiejętność pracy w zespole,

dynamizmu i zaangażowania,

mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,

mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Oferujemy

  stałe zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub umowy zlecenie,

  możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

  możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji,

  atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na podanego w ogłoszeniu maila. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W związku z obowiązywaniem RODO prosimy o zamieszczenie w CV oświadczenia o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Lokalizacja

Trzebinia,

Małopolskie

Małopolskie, Trzebinia
ID: 914125619