2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Luboń
Dodane 17 kwietnia 2024

Magazynier - praca od zaraz, Luboń koło Poznania.

Wynagrodzenie

4 600 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Luboń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Mewa Textil - Service sp. z o.o.

Jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym, które docenia wartości. Jako usługodawca nowoczesnego zarządzania w branży tekstylnej mamy czołową pozycję w Europie. W 47 lokalizacjach oferujemy pełny serwis dla firm, zaopatrując je w tekstylia przemysłowe. Nasz sukces zawdzięczamy zatrudnionym u nas 5700 pracownikom. Co nas wyróżnia: nieustanny rozwój, dzięki któremu zapewniamy naszym pracownikom bezpieczne i perspektywiczne miejsca pracy. Stwarzamy szanse pracownikom, którzy wspólnie z nami chcą osiągnąć więcej.

Poszukujemy pracownika na stanowisko magazyniera.

Twój zakres obowiązków

  • rozładunek i załadunek towarów,

  • sprawdzanie zgodności przyjmowanych i wydawanych towarów z dokumentacją,

  • obsługa urządzeń magazynowych – m.in. wózka widłowego, skanera,

  • współpraca z innymi działami firmy np. z działem obsługi klienta, działem logistycznym.

Nasze wymagania

  • uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • dyspozycyjność,

  • umiejętności pracy w grupie,

  • poczucie humoru.

To oferujemy

  • prywatną opiekę medyczną,

  • pracę w renomowanej, rozwijającej się firmie,

  • dobre zarobki i wynagrodzenie zawsze na czas,

  • przejrzysty system premiowy,

  • profesjonalne szkolenia w ramach pracy i możliwość awansu,

  • możliwość rozwoju i realizowania własnych pomysłów,

  • pracę od poniedziałku do piątku,

  • dofinansowanie zajęć sportowych,

  • ubezpieczenie na życie,

  • spotkania integracyjne,

  • kawa/herbata,

  • dofinansowanie wypoczynku,

  • parking dla pracowników,

  • możliwość uzyskania uprawnień.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV na adres mailowy, telefonicznie lub za pomocą przycisku "aplikuj".

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

1. Udzielona zgoda, jak również pozostałe zgody wskazane poniżej, udzielane podczas procesu rekrutacyjnego, mogą być wycofane w każdym czasie, w takiej samej formie jak jej wyrażenie, przy czym dotychczasowe przetwarzanie danych na podstawie zgody jest w pełni legalne.

2. Administratorem danych osobowych pracownika jest MEWA Textil - Service Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. K.K. Baczyńskiego 25 E; 41-203 Sosnowiec, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy.

3. Wszelkie informacje dotyczące ochrony danych osobowych w firmie MEWA udzielane są  na stronie internetowej: www.mewa-service.pl/inny/obsluga-danych-osobowych/ lub dostępne po uprzednim zapytaniu.

4. Wskazane przez kandydata dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia przetwarzania danych, w tym kancelariom prawnym, firmom doradczym, uczestniczącym w przeprowadzaniu procesu rekrutacyjnego, dostawcom usług teleinformatycznych, sprzętu technicznego, archiwizacyjnych, utylizacji dokumentacji oraz sprzętu elektronicznego, firmom kurierskim, a także innym odbiorcom, w tym spółkom  z grupy Mewa, podmiotom wykonującym świadczenia z zakresu medycyny pracy, operatorom pocztowym.

5. Podane dane osobowe będą przechowywane w czasie trwania procesu rekrutacyjnego do którego zostały przekazane, jak również w okresie związanym z przedawnieniem dochodzenia roszczeń (3 lata od zakończenia procesu rekrutacyjnego).

6. Przysługuje mi, z ograniczeniami wskazanymi w RODO prawo dostępu do treści podanych przeze mnie danych oraz prawo ich  sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, jak również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

7. Podanie danych osobowych w zakresie wskazanym w art. 22¹ § 1 kodeksu pracy jest wymogiem ustawowym, w pozostałym zakresie jest dobrowolne, jednakże konieczne do przeprowadzenia prawidłowego i efektywnego procesu rekrutacji przed podjęciem zatrudnienia lub zawarcia umowy cywilnoprawnej.

Lokalizacja

Luboń,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Luboń
ID: 912417355