2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Otwock
Natalia Frelek
Dodane 29 kwietnia 2024

Magazynier/ praca pon-pt/ od zaraz/ 2 zmiany

Wynagrodzenie

35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Otwock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Praca na magazynie nie jest Ci obca? Masz doświadczenie w obsłudze wózka widłowego? Jeżeli odpowiedzi na powyższe pytania brzmią ,,tak'', prześlij do nas swoje CV. Mamy dla Ciebie bardzo ciekawą ofertę pracy!

Lokalizacja: Józefów (pow. otwocki)

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (składki ZUS - płatne urlopy L4),
  • praca od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym    (6-14, 14-22); dla chętnych możliwa praca w soboty,
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 35 zł/h brutto

zadania

  • przyjmowanie towaru na stany magazynowe oraz przesyłek kurierskich,
  • ewidencjowanie przyjmowanego towaru w systemie magazynowym za pomocą skanerów,
  • zbieranie towaru i wydawanie na konfekcję,
  • uczestnictwo w inwentaryzacjach magazynowych,
  • obsługa programów ewidencji magazynowej.

oczekujemy

  • posiadania uprawnień na wózki widłowe wydane przez UDT,
  • doświadczenia w pracy na magazynie,
  • posiadania prawa jazdy kat. min. B,
  • komunikatywnej znajomości języka polskiego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Otwock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Otwock
ID: 913624472