2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Opolskie
  5. Prace magazynowe - Opole
ASSA ABLOY
Dodane 20 maja 2024

Magazynier- Praca w Dobrzeniu Wielkim

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Magazynier z Uprawnieniami na Wózek Widłowy

Miejsce pracy: Dobrzeń Wielki

Twoje zadania:

  • Obsługa wózka widłowego do przemieszczania towarów w magazynie zgodnie z określonymi procedurami i instrukcjami bezpieczeństwa,

  • Prowadzenie operacji załadunkowych i rozładunkowych zgodnie z harmonogramem,

  • Utrzymywanie porządku i czystości na terenie magazynu,

  • Współpraca z innymi pracownikami magazynu w celu efektywnego realizowania zadań.

Wymagania:

  • Posiadanie ważnych uprawnień do obsługi wózka widłowego,

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera będzie mile widziane,

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie za osiągane cele,

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej,

Jeśli jesteś sumienną osobą gotową do pracy w magazynie - czekamy na Twoją aplikację już dziś!

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 918042994