2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Jaworze
Dodane 26 kwietnia 2024

Magazynier - praca w porze NOCNEJ w Bielsku-Białej!!!

Lokalizacja

Jaworze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy jednym z czołowych producentów kształtek polietylenowych, zaworów i akcesoriów stosowanych w rurociągach gazowych i wodnych, aplikacjach przemysłowych i wielu innych instalacjach. Dzisiaj produkty FOX dostępne są dla użytkowników w ponad 70 krajach na całym świecie.

Przy tak wszechstronnym działaniu nieustannie rozwijamy zespół poszukując zaangażowanych, ambitnych i zorientowanych na rozwój pracowników oferując stabilną pracę w międzynarodowym środowisku, możliwości udziału w ciekawych projektach oraz stałe podnoszenie swoich kwalifikacji.

Miejsce pracy: Panattoni Park Bielsko-Biała IV, ul.ks. J. Londzina 106

Zastanawiasz się nad zmianą pracy - dołącz do Zespołu FOX!

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie towaru na magazyn

  • przygotowywanie wysyłek

  • przygotowywanie listów przewozowych

  • obsługa komputerowego systemu magazynowego

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy 21:45 - 5:45

  • poczucie odpowiedzialności

  • obsługa komputera

  • obsługa wózka widłowego (możliwa do przyuczenia)

  • znajomość pakietu Microsoft Office

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

  • w okresie szkoleniowym (1 - 2 pierwsze miesiące pracy) dyspozycyjność do pracy w porze dziennej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • prywatne ubezpieczenie medyczne TU ZDROWIE

  • dodatki stażowe

  • pakiet benefitów pozapłacowych ( foodtruckowe środy w okresie wakacyjnym, imprezy integracyjne, dofinansowanie do wakacji , premie i paczki świąteczne)

  • pracę w systemie 1-zmianowym

Lokalizacja

Jaworze,

Śląskie

Śląskie, Jaworze
ID: 909643086