2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Sokołów Podlaski
Dodane 10 kwietnia 2024

Magazynier prace magazynowe

Wynagrodzenie

4 250 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sokołów Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Jarkowski Agrohandel w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko Magazynier

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu

  • przygotowywanie paczek i palet do wysyłki zgodnie ze zleceniami i wymaganiami firm przewozowych

  • dbanie o porządek w magazynie i odpowiednie segregowanie towarów

  • dbanie o kolejność wydawania towarów wg daty przyjęcia

OCZEKIWANIA WZGLĘDEM KANDYDATÓW:

  • mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie

  • mile widziany kurs operatora wózka widłowego

  • mile widziany status ucznia lub studenta

  • prawo jazdy kat. B

  • dokładność i sumienność

OFERUJEMY:

  •  pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  •  atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • możliwości doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju wewnątrz firmy,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Lokalizacja

Sokołów Podlaski,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sokołów Podlaski
ID: 849943409