2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Świętochłowice
Dodane 23 kwietnia 2024

Magazynier - prace magazynowe - Świętochłowice - Ruda Śląska

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świętochłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma z Rudy Śląskiej zajmująca się produkcją słodyczy zatrudni osobę do pracy na stanowisko: magazynier

miejsce pracy 2 lokalizacje: Świętochłowice, Ruda Śląska

OPIS STANOWISKA:

  • zabezpieczenie towarów przed zniszczeniem, uszkodzeniem

  • organizacja zamówień i przygotowywanie załadunku

  • wydawanie z magazynu towarów na podstawie wystawionego dokumentu

  • przestrzeganie zasad bhp

  • praca w systemie zmianowym

WYMAGANIA:

  • umiejętność pracy w zespole

  • motywacja do pracy

  • odpowiedzialność i zaangażowanie

  • gotowość do nawiązania dłuższej współpracy

OFERUJEMY:

  • stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu umowy o pracę na pełen etat

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Lokalizacja

Świętochłowice,

Śląskie

Śląskie, Świętochłowice
ID: 904109024