2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Wola Mrokowska
Dodane 10 maja 2024

Magazynier-pracownik biurowy

Wynagrodzenie

5 300 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wola Mrokowska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Handlowa z Kolonii Mrokowskiej poszukuje kandydata na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Kolonia Mrokowska przy trasie DK7

Zakres obowiązków:

Załadunek i rozładunek towarów.

Kompletacja zamówień.

Dbanie o czystość magazynu.

Wystawianie dokumentów (WZ,FV)

Inne prace zlecone przez przełożonego.

Fajnie gdybyś był zaangażowany i odpowiedzialny.

Wymagania:

Znajomość obsługi komputera (office, e-mail)

Mile widziana znajomość obsługi programu "Symfonia" (nie jest to warunek konieczny)

Oferujemy:

Stałe zatrudnienie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 na umowę o pracę

Pracę w zgranym zespole.

Regularne i terminowo wypłacane wynagrodzenie

Pełne szkolenie wdrożeniowe

Zgłosznia prosimy kierować przez portal OLX

Proszęo zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Lokalizacja

Wola Mrokowska,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wola Mrokowska
ID: 917349307