2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Nowy Karolinów
Dodane 26 kwietnia 2024

Magazynier / Pracownik do kompletowania zamówień

Wynagrodzenie

6 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Karolinów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Polnix Sp. J. od 1990r. specjalizuje się w projektowaniu i dystrybucji wszelkiego rodzaju osłon i donic do wnętrz, ogrodów, na balkony i tarasy. Jesteśmy nowoczesną firmą i solidnym partnerem handlowym. W Polsce posiadamy dziewięć własnych punktów sprzedaży i współpracujemy z tysiącami klientów w Polsce i za granicą. Zatrudniamy około 80 osób, większość z długoletnim stażem pracy w naszej firmie.

Poszukujemy uczciwych i odpowiedzialnych osób do pracy na magazynie głównym w Nowym Karolinowie (96-330 Puszcza Mariańska) przy trasie Skierniewice-Żyrardów (droga powiatowa 719):

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie towaru na realizację zamówień od klientów,

  • rozładunek kontenerów i dostaw,

  • rozlokowanie towarów na magazynie,

  • wykonywanie dodatkowych poleceń kierownika magazynu.

Wymagania:

  • odpowiedzialność,

  • uczciwość,

  • komunikatywność,

  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na magazynie,,

  • mile widziane doświadczenie jako magazynier lub operator wózka widłowego (uprawnienia UDT),

  • prawo jazdy kat. B (dojazd do magazynu we własnym zakresie lub z innymi pracownikami).

Oferujemy:

  • pracę pon.-pt. w godz. 7:00-15:00, ewentualnie pracujące soboty (w sezonie) -dodatkowo płatne;

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia, z odprowadzanymi składkami ZUS i podatkiem, umowa o pracę na czas nieokreślony po zakończeniu okresu próbnego (decyzja kierownika);

  • wypłata - podstawa plus prowizja od przygotowanych zamówień 6.500 - 9.000 brutto,

  • możliwość dołączenia do pakietu medycznego, ubezpieczenia grupowego, karty sportowej.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Polnix Sp. Jawna z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

Lokalizacja

Nowy Karolinów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Karolinów
ID: 814988778