2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Łódź
  6. Prace magazynowe - Bałuty
Dodane 16 kwietnia 2024

Magazynier / Pracownik ds. konfekcji wysyłkowej E-commerce

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy odpowiedzialnej, samodzielnej osoby na stanowisku: Magazynier/Pracownik ds. konfekcji wysyłkowej ( miejsce pracy Łódź ul. Świętej Teresy )

Praca stała w godz. 8:00-16:00

Opis stanowiska:

  • Kompletacja oraz pakowanie towarów według zamówień klientów

  • Obsługa klienta w formie telefonicznej i elektronicznej

  • Rozładunki oraz załadunki towarów

  • Przyjmowanie i weryfikowanie dostaw

  • Dbanie o porządek w miejscu pracy

  • Kontrola ilościowa i jakościowa towaru

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie

  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Dobra organizacja własnej pracy

  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

  • Uczciwość, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Znajomość Excel

  • Prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem drogą mailową.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 912139126