2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Robakowo
Dodane 11 kwietnia 2024

Magazynier - pracownik fizyczny

Wynagrodzenie

4 300 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Robakowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

stanowisko: Magazynier - pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków:

  • przyjęcia towarów na magazyn

  • sprawdzenie zgodności wchodzących i wychodzących towarów pod względem ilościowym i jakościowym,

  • kompletowanie towaru i realizowanie wysyłek do klienta,

  • rozładunki i załadunki pojazdów wraz z prawidłowym wypełnieniem dokumentacji,

  • dbałość o właściwe składowanie produktów,

  • utrzymywanie jakościowych standardów poprzez przestrzeganie procedur oraz instrukcji,

  • Obsługa regałów wysokiego składowania,

  • prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową,

  • obsługa poczty elektronicznej,

  • praca w programach Open Office,

  • kontrola stanów w magazynie,

Nasze wymagania:

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy indywidualnej oraz zespołowej,

  • odpowiedzialność, zaangażowanie, uczciwość,

  • utrzymywanie porządku w magazynie i na terenie przyległym- dbałość o szczegóły,

  • utrzymanie czystości i porządku wózków oraz sprzętu dostępnego w magazynie,

  • uprawnienia na obsłudze wózków widłowych UDT,

  • doświadczenie w pracy ze skanerami / programem WMS/Comarch itp oraz Open Office,

  • chęć do nauki, otwartość na zmiany,

  • pozytywne nastawienie do pracy,

Co oferujemy:

  • prace w młodym, ambitnym zespole, w przyjaznej atmosferze

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • opieka medyczna, karta Multisport

  • dofinansowanie szkoleń - możliwości rozwoju

  • ubezpieczenie na życie

Zapraszamy do przesłania CV!!!

Lokalizacja

Robakowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Robakowo
ID: 911024537