2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Międzybórz
Dodane 26 kwietnia 2024

Magazynier/Pracownik Magazynowy

Lokalizacja

Międzybórz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO), InneMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wajnert Meble to polska firma rodzinna założona 1985 roku. Specjalizujemy się w produkcji i projektowaniu wysokiej jakości mebli tapicerowanych i twardych. Nasza fabryka jest jedną z największych w kraju. Jesteśmy stabilnym i nowoczesnym przedsiębiorstwem inwestującym w nasze zespoły oraz zaplecze produkcyjne. Rozwijamy markę własną Wajnert Meble i pracujemy również dla międzynarodowych marek europejskich. Nasze produkty można znaleźć w ponad 300 salonach meblowych w całym kraju, w salonach partnerskich i sieciowych w całej Europie. Otrzymaliśmy wiele nagród potwierdzających nasze wysokie kompetencje i pozycję lidera na rynku. Działamy globalnie i lokalnie zawsze w poszanowaniu dla drugiej osoby. Wierzymy, że zespół o mocnych kompetencjach to podstawa naszego rozwoju.

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Międzybórz, k/ Oleśnicy

Opis stanowiska:

  • realizowanie podstawowych prac przeładunkowych (rozładunek i załadunek towarów);

  • przyjmowanie i wydawanie towarów;

  • przemieszczanie i rozkładanie towarów;

  • dbałość o stan towaru w magazynie oraz porządek;

  • obsługa wózka widłowego.

Od kandydatów oczekujemy:

  • uprawnienie do obsługi wózków widłowych;

  • prawo jazdy kat B;

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • dokładność, punktualność, umiejętność pracy pod presją czasu;

  • dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę na podstawie umowy o pracę;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • pracę w dynamicznym zespole,

  • zatrudnienia w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • pracy w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę

  • pakietu zniżek na produkty oferowane przez firmę,

  • możliwości przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Lokalizacja

Międzybórz,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Międzybórz
ID: 914639548