2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Kostrzyn
Dodane 09 maja 2024

Magazynier, Pracownik magazynowy Kostrzyn

Lokalizacja

Kostrzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Agrochest Sp. z o.o.  z siedzibą w Kostrzynie Wielkopolskim - ekspert z zakresu kompleksowej obsługi rolnictwa poszukuje kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Kostrzyn Wielkopolski

Obowiązki:

  • Rozładunki i załadunki samochodów dostawczych według dokumentacji

  • Przyjęcia produktów na obszar magazynu

  • Udział w inwentaryzacjach i inne prace magazynowe

  • Obsługa wózka widłowego

  • Inne prace porządkowe zlecone przez Kierownika Magazynu,

Wymagania:

  • Dyspozycyjność

  • Dokładność i sumienność

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w profesjonalnym środowisku,

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • coroczne dofinansowanie do wypoczynku,

  • szkolenia stanowiskowe.

Prosimy o dopisanie na aplikacji klauzuli: "Oświadczam, że zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Agrochest Sp. o.o. w zakresie niezbędnym dla realizacji procesu rekrutacji. Niniejsza zgoda jest ważna do czasu jej odwołania".

Lokalizacja

Kostrzyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kostrzyn
ID: 680546040