2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Sucha Beskidzka
Dodane 07 maja 2024

Magazynier Pracownik magazynu

Lokalizacja

Sucha Beskidzka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Witam ,

Jesteśmy firmą handlowo-usługową w branży hydraulicznej działająca od 20 lat w Suchej Beskidzkiej. poszukujemy pracownika na magazyn.

!! Umowa o prace !!

Obowiązki :

Przyjmowanie dostaw ( z reguły 1 dostawa =1 paleta )

Wydawania towaru (pakowanie instalatorów towar raczej lekki/średnio ciężki)

Utrzymanie porządku na magazynie

Praca na jedną zmianę, raczej dla mężczyzn.

Nie wymagamy konkretnego doświadczenia. Miłym atutem będzie znajomość branży hydraulicznej ale nie jest to konieczne . Istnieje możliwość przyuczenia .

Poszukujemy osoby chętnej do pracy na stałe, zaangażowanej.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu, jeśli nie masz CV napisz krótką wiadomość o sobie lub zadzwoń jeśli nie odbiorę napisz SMS oddzwonię

Lokalizacja

Sucha Beskidzka,

Małopolskie

Małopolskie, Sucha Beskidzka
ID: 916688621