2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Starogard Gdański
Dorota
Dodane 29 kwietnia 2024

Magazynier - Pracownik magazynu

Wynagrodzenie

4 242 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Starogard Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Mag-Complex specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań wyposażenia magazynowego. Działająca na rynku polskim od kilkunastu lat.

Poszukuje kandydata na stanowisko Magazynier - Pracownik magazynu

Do magazynu w Starogardzie Gdańskim, na terenie byłej firmy FAMOS.

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie i pakowanie zamówień,

  • załadunek i rozładunek samochodów,

  • dbałość o prawidłowy przebieg procesu sprzedaży,

  • realizowanie dostaw do klientów na terenie Polski,

  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy i dbanie o powierzone mienie.

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe - konieczność

  • prawa jazdy kat.B (mile widziane)

  • doświadczenie w prowadzeniu "dostawczaka" do 3,5 t.-plandeka (mile widziane)

  • zaangażowanie, a przede wszystkim chęć do pracy.

Oferujemy:

  • wdrożenie i przygotowanie do objęcia stanowiska

  • pracę w stabilnej firmie w młodym zespole,

  • zdobycie cennego doświadczenia

  • umowę o pracę, pełen etat,

  • wynagrodzenie zasadnicze plus premia, dodatki,

  • pracę od poniedziałku do piątku.

CV prosimy przesyłać poprzez formularz OLX lub mailem.

Kontakt telefoniczny w godz. 8-16.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami na podstawie przesłanego CV.

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Lokalizacja

Starogard Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Starogard Gdański
ID: 709619403