2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Podkarpackie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Rzeszów
Dodane 16 maja 2024

Magazynier/Pracownik Magazynu

Wynagrodzenie

4 400 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

W związku z dynamicznym rozwojem firma Reszka Sp. z o.o. poszukuje pracowników do swoich sklepów marki AUCHAN .

Zapraszamy do składania aplikacji na stanowisko:

Miejsce pracy

Rzeszów (ul.Dunikowskiego, ul. Beskidzka, ul. Architektów), Racławówka

Opis stanowiska:

• Przyjmowanie dostaw z Magazynu Centralnego zgodnie z wewnętrznymi procedurami,

• Wykładanie towarów,

• Obsługa wózka paletowego,

• Gospodarowanie opakowaniami zwrotnymi,

• Wykonywanie czynności związanych z działalnością obiektu magazynowego.

Nasze oczekiwania:

• Sprawność fizyczna pozwalająca na wykonywanie zadań związanych z pracą Magazyniera,

• Sumienność i dbałość o dobrą jakość pracy,

• Gotowość do pracy zmianowej i pracy w weekendy

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość rynku artykułów spożywczych,

• Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• Wynagrodzenie: podstawa + atrakcyjny system motywacyjny,

• Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,

• Dofinasowanie karty Multisport

• Bony/Paczki świąteczne,

• Rabat pracowniczy,

• Perspektywa rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1) (tj. RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Zgodnie z art. 13 RODO informujemy, iż:

1.       Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Reszka Sp. z o.o. w Rzeszowie, ul. Twardowskiego9, 35-302 Rzeszów.

2.       Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych, adres email: rekrutacja[a]reszka.biz.pl

3.       Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust.1 a) ww. Rozporządzenia w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom,

4.       Niniejsze dane będą przetwarzane przez okres 3 miesięcy.

5.       Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych.

6.       Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

7.       Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz brak ich podania uniemożliwia udział w rekrutacji.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 715490882