2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Chwałkowo
Dodane 26 kwietnia 2024

Magazynier, Pracownik magazynu

Lokalizacja

Chwałkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Odbieranie i przyjmowanie dostaw towarów

  • Sortowanie i rozmieszczanie produktów na półkach magazynowych oraz w magazynie

  • Przygotowywanie towarów do wysyłki lub późniejszej dostawy

  • Obsługa urządzeń magazynowych i narzędzi manualnych (np. wózki widłowe)

  • Kontrola stanu zapasów i dopełnianie ich w razie potrzeby

  • Utrzymywanie czystości i porządku na terenie magazynu

  • Przygotowanie towarów do działu produkcji

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej lub logistyce

  • Umiejętność obsługi narzędzi i maszyn wspomagających pracę magazynową

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Dobra organizacja i umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • Gotowość do pracy fizycznej,

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych mile widziane, choć nie konieczne

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji

  • forma zatrudnienia - umowa o pracę

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie do szkoleń

Lokalizacja

Chwałkowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Chwałkowo
ID: 899586790