2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Lubaszcz
Dodane 16 kwietnia 2024

Magazynier- pracownik magazynu

Lokalizacja

Lubaszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne "Kabart" w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracownika na stanowisko Magazynier.

Działamy na rynku od ponad 20 lat. Siedziba naszej firmy znajduje się w Lubaszczu, niedaleko Nakła nad Notecią. Podstawowym zakresem naszej działalności jest produkcja opakowań foliowych przeznaczonych do pakowania żywności.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie gospodarki magazynowej - wszystkiego Cię nauczymy!

  • Przyjmowanie dostaw.

  • Rozładunek towarów.

  • Prace magazynowe (kompletacja potrzebnego towaru do danej produkcji).

  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie instrukcji pracy, przepisów i procedur.

  • Odpowiedzialność za utrzymanie wymaganego poziomu pracy

  • Realizowanie wyznaczonych celów.

Nasze wymagania:

  • Gotowość pracy w systemie 3-zmianowym.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie.

Lokalizacja

Lubaszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Lubaszcz
ID: 912116586